Vláda Petra Fialy posílá miliardy do zahraničí a doma zneklidňuje zaměstnance, že na jejich výplaty nebude. Tentokrát nepedagogičtí pracovníci, kdo příště? Kromě jiných škodlivých změn poslední novelou školského zákona, který právě na druhý pokus prošel Poslaneckou sněmovnou, je nejhorší změnou přesun financování nepedagogických pracovníků, tedy školníků, uklízeček, kuchařek, hospodářek, administrativního…
